avatar pani dr 10

Edyta Janowska-Moskwa

fizjoterapeuta, trener personalny

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Fizjoterapia, terapeutką manualną oraz certyfikowaną trenerką personalną i instruktorką kulturystyki. W swojej pracy z pacjentem łącze dwie pasje – pasję do fizjoterapii
i do sportu.

Co mnie inspiruje? Ludzie!, którzy każdego dnia korzystają z mojej pomocy. Praca z „trudnym” pacjentem, nie jest dla mnie problemem. Jest wyzwaniem, które daje mi możliwość nieustannego rozwoju oraz satysfakcję, zwłaszcza w momencie, gdy pacjent osiąga swój cel. Piękno fizjoterapii tkwi właśnie w tej tajemniczości i złożoności przypadków.

Do tematu zdrowia i terapii podchodzę holistycznie i staram się zawsze znaleźć pierwotną przyczynę problemu. Co mnie wyróżnia? Indywidualne podejście, 100% zaangażowania w proces leczenia, otwartość i szacunek w relacji z Pacjentem. Uwielbiam pracować z drugim człowiekiem i odnosić z nim wspólny sukces w powrocie do zdrowia.

Jako pasjonatka ruchu zajmuję się również treningiem personalnym. Ćwiczenia dobieram indywidualnie do potrzeb moich Klientów, aby ich ciała były silniejsze, sprawniejsze i bardziej funkcjonalne. Dzięki takiemu podejściu, cele stają się rzeczywistością, aktywność fizyczna dobrze zakorzenionym nawykiem, a często miłością na całe życie.

Jestem doskonałym przykładem na to, że można żyć zdrowo i aktywnie, a przy tym czerpać z tego ogromną przyjemność i satysfakcję!

W trosce o jakość świadczonych usług nieustannie podnoszę sobie poprzeczkę, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Moja wiedza i doświadczenie pomogą Ci w: dolegliwościach bólowych i schorzeniach kręgosłupa oraz stawów obwodowych,rekonwalescencji po urazach
i zabiegach chirurgicznych, profilaktyce chorób narządu ruchu, modelowaniu sylwetki, nauce prawidłowego wykonywania ćwiczeń lub gdy chcesz po prostu cieszyć się długim życiem bez chorób i dolegliwości bólowych.

Jeśli szukasz fizjoterapeuty z pasją to jesteś w dobrym miejscu!

Moja wiedza i doświadczenie pomogą Ci przy

  • dolegliwościach bólowych kręgosłupa
  • rekonwalescencji po zabiegach
  • przeciążeniach układu ruchu
  • profilaktyce chorób narządu ruchu
  • modelowaniu sylwetki
  • nauce prawidłowego wykonywania ćwiczeń
  • gdy chcesz po prostu cieszyć się długim życiem bez chorób i dolegliwości bólowych
Poradnia Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Rehabilitacja Ruchowa

7:00 - 11:00

7:00 - 11:00

9:00 - 12:00