Lekarz

Magdalena Kuźniar

położna środowiskowa

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie w 2017r. ukończyłam studia magisterskie na kierunku położnictwo. Już w czasie studiów podjęłam pracę w prywatnym gabinecie ginekologicznym, gdzie mogłam poświęcić czas ciężarnym, badać je oraz zapoznawać z macierzyństwem.

Od 2 lat pracuję, jako położna środowiskowa, sprawując kompleksową opiekę położniczą oraz ginekologiczną. Moim celem jest edukacja ciężarnych do świadomego przeżycia porodu oraz macierzyństwa. W czasie ciąży wykonuje również zapis KTG. Po porodzie sprawuje opiekę nad noworodkiem oraz położnicą. W swojej pracy dzielę się z rodzicami wiedzą teoretyczną, jak również praktyczną. Jestem mamą 4-letniej córki i wiem jak wiele pytań nęka kobiety w czasie ciąży i po porodzie.

Do tematu zdrowia i terapii podchodzę holistycznie i staram się zawsze znaleźć pierwotną przyczynę problemu. Co mnie wyróżnia? Indywidualne podejście, 100% zaangażowania w proces leczenia, otwartość i szacunek w relacji z Pacjentem. Uwielbiam pracować z drugim człowiekiem i odnosić z nim wspólny sukces w powrocie do zdrowia.

Jako położna sprawuję opiekę nad kobietami w każdym okresie ich życia. Służę również opieką pielęgnacyjną nad kobietą po operacji ginekologicznej. Ponadto podejmuje edukację młodych dziewczyn wkraczających w dorosłe życie.

Stale rozwijam swoje umiejętności, ukończyłam dodatkowe kursy m.in: leczenie ran, ordynowanie leków i wypisywanie recept, resuscytacja oddechowo-krążeniowa noworodka itd.

Zakres działalności medycznej